Çelik Grubu

GNY Grup Çelik Grubu Üretimi

Çelik Grubu

Compact Arşivleme Sistemleri

Minimum alanda maksimum fayda ilesine güzel bir örnek teşkil eden compact arşiv sistemleri, arşiv sorununun en iyi çözümlerindendir. Arabalar, A-1 HRP 3233 kalite 3mm. kalınlığında Karadeniz Ereğli sacından profil haline getirilerek imal edilmektedir. Araba tekerlekleri, ağır yüklere karşı mukavemeti sağlamaktadır. Dolaplar 1mm. Karadeniz Ereğli DKP A 1 1110 kalite sacdan imal edilmektedir. 1 kat astar üstüne 1 kat boya yapıldıktan sonra 120°C’de 45 dakika fırınlanmaktadır. Raflar ve dış panolar elektrostatik toz boya ile istenilen renge boyanmaktadır. Çift yüzlü kapaksız bir dolaba 5 cm.lik 180 adet ve 8 cm.lik 120 adet klasör ve 800kg. yük konulabilir.

Tekli Kompakt Arşiv Sistemi

İkili Kompakt Arşiv Sistemi

Üçlü Kompakt Arşiv Sistemi

Dosya Dolapları

Çelik Dolap Sistemleri

Dosya dolapları, iki kapılı, raflı ve kilitlidir. Dosya dolabı kilit sistemine bağlı metal çubuk dolabın altına ve üstüne geçmektedir. Dosya dolapları standart ölçüdür. 92x42xH198 cm. ebatlarındadır.
Dolap gövde ve kapak kısımları 0.80 mm. DKP çelik sacdan imal edilmektedir.
Bu dolapların içerisinde 4 adet 0.80 mm. DKP çelik sacdan imal edilen olan raf yer almaktadır. Raf araları ayarlanabilir kancalıdır.
Kapaklarda kullanılacak kilit krom kaplamalı gömme tip olup ispanyolet kilitleme sistemine sahiptir. Dolaplar elektro statik toz boyalıdır.

Klasör (Kartoteks) Dolabı

Çelik Dolap Sistemleri

Yüksek kalite dkp sacdan imal edilmektedir. Ve yine yüksek kalite elektrostatik toz boyalıdır. En az %60 alan tasarrufu, çalışma güvenliği ve basit kullanım sağlar. Her ölçüde üretilebilir. İstenilen renge boyanabilir. Demonte veya punta kaynaklıdır.

Kartoteks dolapların çekmeceleri standart dosya boyutuna göre tasarlanmıştır. Ayrıca içindeki askılı aparat sayesinde, bir kez düzenli bir şekilde yerleştirilen evraklar bundan böyle karışıklık olmaksızın saklanabilir. Ayrıca rulmanlı sistem sayesinde çekmeceleri açıp kapamak hem sessiz hem de hızlıdır.

Ecza Dolabı

Çelik Dolap Sistemleri

Gerekli ilkyardım ve sağlık gereçlerini eksiksiz olarak içerisinde bulunduran, zamanı geldiğinde hayat kurtaran bir ilkyardım noktasıdır. Ecza dolabı, sağlık için en önemli konulardan biridir.

Öncelikle, ecza dolabı bir dekorasyon unsuru değildir. Ecza dolabı, içindeki malzemeyi koruyacak şekilde, mutlaka kapaklı olmalıdır. İçindeki gereçlerin kolayca görülmesi için, kapağının camlı olması, bir tercih nedenidir. Dolap, mikrop barındırmayan ve temizliği kolay bir malzeme ile yapılmıştır. Sıkça temizlenmelidir.

Kitap Taşıma Arabası

GNY GRUP

Kitap taşıma arabaları, ofis vb. alanlarda, dosya, kitap gibi eşyaları taşımak için kolaylık yaratan araçlardır. Ofis arabaları iş için daha uygundur. Birçok pratik fonksiyonu sayesinde ofis arabaları çok çeşitli işlerde kullanılabilir ve ofisteki iş yükünü azaltır. Daha düzenli ve fonksiyonel bir görünüş sağlar.

Raf Sistemleri

Çelik Raf Sistemleri

Depolamalarınızın daha düzenli olmasında, birçok dosyanızın kaybedilmeden arşivlenmesinde ve daha birçok alanda raf sistemi hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Raf sistemlerinin kullanım şekli de önem arz etmektedir. Belirli stok işlemlerde depo raflarını kullanmak hem daha sağlıklı bir depolama hem de daha düzenli ve sistematik bir depolama olanağı sunmaktadır. Depolama işleminin büyüklüğüne göre raf sisteminin boyutu da değişmektedir.
Büyük çaplı işletmelerde, depolama sıkıntısı fazla olduğundan daha fazla yük taşıyacak raflara ihtiyaç vardır. Küçük çaplı yerlerde ise hafif yük rafları kullanılabilir.

Soyunma Dolapları

Çelik Dolap Sistemleri
  • Yüksek Kalite Dkp Sacdan İmal Edilmektedir.
  • Yüksek Kaliteli Elektrostatik Toz Boya İle Boyanmaktadır
  • Kapılardan Havalandırma Özelliğine Sahiptir
  • Ayaklarda Plastik Ya Da Metal Seçilebilir.
  • Standart Rengimiz Ral 7035 Açık Gridir.
  • İstenilen Ölçüye Göre İmalatı Yapılabilir.

Soyunma dolapları, yarım kapı veya boy kapılı, her bölümde elbise asma aparatlı ve kilitlidir. Soyunma dolabı standart ölçüdür. Her kapıda havalandırma panjuru ve isimlik mevcuttur. Soyunma dolabı imalatı, dkp sacdan yapılmaktadır bu modellerde, ahşap aksam yoktur. Dolap imal edildikten sonra elektrostatik toz boya ile boyanır ve fırınlanır. Dolaplar hazır olarak teslim edilir, montajına gerek yoktur.  Soyunma dolaplarının kullanım alanları geniştir. Fabrikalar, spor kompleksleri, askeriye vb. alanlarda kullanılabilen soyunma dolapları oldukça ergonomiktir.

Çelik Grubu

Diğer Ürünlerimiz