GNY GRUP

İsteklerinizi göz önünde bulundurarak konfora, estetiğe hitap eden tasarımlar yapmaktayız.


GNY Grup, Eczane tasarımında kullanıcının isteklerini göz önünde bulundurarak konfora, estetiğe hitap eden tasarımlar yapmaktadır. Süreç; iletişim, projelendirme, 3d sunum, uygulama olarak ilerlemektedir.

Kişinin isteklerini göz önünde bulunarak yaptığımız çalışmalar, müşteri memnuniyetini sağlayana kadar sürdürülmektedir.

Eczane Mobilyaları & Tasarımları
Alüminyum Sistemler ve Orta Stant

Satış alanındaki karmaşayı ortadan kaldırmak amacıyla kurulan bu sistem, estetik açıdan da eczanenin bütünlüğünü korumaktadır. Raflı ve alüminyum kancalı olarak kullanılan stant minimum alanda maksimum fayda ilkesine en uygun tasarım ürünlerindendir.

Eczane Bankosu

Eczacıların kendi işleriyle ilgilenerek, müşterileri de ağırladıkları yer olarak bilinen eczane bankosu, eczane tasarımlarıyla bütünleşerek, işlevsellik dışında bir anlam bürünmektedir. İşlevi yönüyle eczanenin en önemli mobilyalarından olan eczane bankosu, tasarıma döküldüğünde eczane için mobilya olmaktan çıkıp, görsel bütünlüğü tamamlayan bir obje haline dönüşmektedir.

Kozmetik Dolabı

Kozmetik dolaplarının işlevselliği eczacılar için büyük önem taşır. Bir çok kozmetik ürününün yerleştirildiği bu dolaplar, estetikle de bütünleştiğinde görsel şölen oluşturmaktadır. Kozmetik dolaplarının yerleşimi, şekli ve uyumu bir bütünlük algısı oluşturmaktadır. Kancalı ya da cam raflı olabileceği gibi çekmeceli ya da çekmecesiz kullanımları da mevcuttur.

Alüminyum Stant

Alüminyum sistemler ise son dönemlerde hem popülaritesini artırmakta hem de kullanışlılığıyla dikkat çekmektedir. Bu sistemler askıya ya da cam rafa çevrilmesi yönüyle diğer dolap türlerinden ayrılır. Raf ya da kanca sayısı kullanıma göre artırılabilir. Çeşitliliğe elverişli sistemlerdir.

Cam Raflı Orta Stant

Satış alanındaki kalabalık görüntüyü biraz daha sakinleştirmek isteyen eczacılar için tercih sebebi olan camlı stantlar, müşterilerin de görsel açıdan beğenisini kazanmaktadır. Ürün yerleşimi konusunda eczacıya büyük avantaj sağlayan cam raflı stantlar, eczane içinde dolanımı kolaylaştırmak için de büyük önem taşır.

Cam Önü (Açık Raflı) Dolapları

Eczanelerin kullanım alanı göz önüne alındığında cam önleri için en uygun tasarım, önü ve arkası açık raflı dolaplardır. Bu dolaplar içerideki havayı dışarıya yansıtan bir önem taşırlar. Camların önüne dizilen önü kapalı dolaplar, içeriyi göstermemektedir. Bu durum eczane içerisindeki tasarımın dışarıya yansımamasına neden olur. Önü ve arkası açık raflı dolaplar ise bu sıkıntıyı ortadan kaldırır.

Hizmetlerimiz

Anahtar Teslim Eczane Tasarımı ve Uygulaması
Eczanelerin Cephe ve Tabela Tasarımları
Eczane Çalışma Alanlarındaki Estetiğe Uygun Tasarımları
Eczane Analizi Yaparak, Satış İçin En Uygun Tasarımı Sunmak